Bal Karnawałowy!!!

Ach co to był za bal!!! Elsa, Śnieżka, Tygrysek, Kotek, Księżniczki, Policjant, Spidermani, Auta a nawet postacie z Gwiezdnych Wojen….zajrzeli też przyjaciele od Kaczora Donalda niech żałuję ten, kogo nie było!!!

Makowce dla Hani Walecznej :)

Haneczko Terlecka to dla Ciebie pracowaliśmy dziś nad makowcami z sercami przepełniomi nadzieją i wiarą w to, że każdy kolejny dzień będzie już tylko lepszy. Trzymamy kciuki za Twoje leczenie. Bardzo mocno Ci kochana Haniu kibicujemy Dziękujemy Pani Agacie i jej współpracownikom za piękny gest i licytację.

Trwa nabór. Dołącz do Nas już dziś!!!

Dołącz do Naszego Przedszkola. Jesteśmy placówką kameralną, mieszczącą się przy ul. Zagnańskiej 76 w Kielcach. Co nas wyróżnia? Piękne sale, domowa atmosfera, najwyższa jakość opieki, małe grupy dydaktyczne, różnorodność zajęć. Tylko w wakacje obniżamy opłatę wpisową do zera i przekazujemy kupon na miesiąc bez opłat. Jesteśmy w trakcie naboru. Przyjmujemy dzieci od 2,5 lat. Czesne wynosi jedyne 390 zł i obejmuje ono wszystkie zajęcia dodatkowe: opiekę logopedyczną, integrację sensoryczną, dogoterapię, muzykoterapię, zajęcia kulinarne, sensoplastykę i inne.
W przypadku dzieci z niepełnosprawnością pobyt w przedszkolu jest bezpłatny.
Stanowimy idealną przestrzeń dla Twojego Dziecka. Zapisy i informacje 507340734